-->

28 Mayıs 2011 Cumartesi

Diyanet Sözleşmeli Personele Ek Ders Ücreti Verilecek 27 Mayıs 2011

Sözleşmeli imam-hatip, Kur’an Kursu öğreticisi, müezzin-kayyım ile vaizlere ek ders ücreti verilecek. 27  Mayıs 2011 tarihli Resmi Gazetede yer alan haberin ayrıntıları şu şekilde:


Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar Hakkında Karar, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.


 


Buna göre, kanuna ”Diyanet İşleri Başkanlığı Kur’an kurslarıyla, yaz Kur’an kurslarında sözleşmeli olarak çalıştırılan Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım ve vaizlere ek ders ücreti” ibaresi eklendi. Böylece Diyanet İşleri Başkanlığında Kur’an kurslarıyla, yaz Kur’an kurslarında sözleşmeli olarak çalıştırılan Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım ile vaizlere ek ders ücreti getirildi.


AA – 27 Mayıs 2011


Diyanet İşleri Başkanlığı Sözleşmeli Personele Ek Ders Ücreti Kararı 27.05.2011,Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım ve vaizlere ek ders ücreti Verilecek 2011,Diyanet Sözleşmeli Personel Ek Ders Ücreti Resmi Gazete 27 Mayıs 2011,Diyanet Çalışanlarına Ne Kadar Ek Ders Ücreti Verilecek 2011

DİYANET EKDERS 2011  diyanet sözleşmeli personel ek ders ücret  resmi gazetedeki sözleşmeli kuran kursu öğreticileri ile ilgili haber    


 Naptik Lan Biz

0 yorum:

Yorum Gönder

Anasayfaya Üste Git Copyright © 2011 Hayata PanTik At!... ®